Vyrostli jsme!

Vážení klienti a obchodní partneři, rozhodli jsme se pro Vás vyrůst. ReachSpektrum v březnu 2020 spojuje svůj expertní tým se společností EcoMole, která se specializuje na zahraniční aktivity v poskytování služeb pro chemický a navazující průmysl a vhodně tak doplňuje naše národní působení na českém trhu. Obě společnosti budou nadále pokračovat pod společnou značkou ENVIGATE.

Pro nás spojení představuje především nové jméno – po více než 10 letech se název společnosti mění na ENVIGATE Consulting s.r.o. Hlavním důvodem je vzniklé partnerství a především rozšíření našeho záběru mimo REACH – na stálé bázi se nyní věnujeme biocidním přípravkům, směrnici RoHS I&II , nově také tzv. novel food a dalším oblastem. Mění se také naše emaily: mají nový tvar jméno@envigate.com, náš nový web najdete na adrese www.envigate.com. Postupně pracujeme na provedení změn všude, kde jsme zapsáni.

Co spojení znamená pro Vás: kratší reakční dobu, lepší pokrytí regulatorních oblastí, nové IT nástroje, které společně vyvíjíme a především zdvojnásobení počtu expertů v novém týmu, kteří Vám jsou připraveni Vám zaručit soulad Vašeho podnikání s chemickou legislativou.

Co se nezmění: náš závazek vůči Vám, stávajícím i budoucím klientům, poskytovat Vám ty nejlepší služby, jak jste od nás doposud zvyklí. Všechny stávající smluvní, klientské a partnerské vztahy zůstávají v platnosti. Jakmile budeme připraveni na jejich formální změnu, budeme Vás kontaktovat.